www.janbosko.cz - 80 let s Donem Boskem - 80 let přítomnosti salesiánů u nás

Pořadí soutěžících a skóre po všech internetových kolech

Při shodném celkovém počtu bodů rozhoduje mezi soutěžícími vyšší počet správných odpovědí ve třetím kole. Při shodě ve třetím kole se přihlíží k počtu správných odpovědí ve druhém kole. Při shodě počtu správných odpovědí ve všech kolech se určuje pořadí náhodně losováním. V každé kategorii je uveden jen začátek tabulky. Stav skóre je uzavřen po vyřízení všech připomínek 6. 5. 2007 v 21 hod.
Legenda:  účastník finále ,  účastník finále, který potvrdil ,  náhradník  (po uzavření listiny se nerozlišuje),  odstoupil 

Kategorie A
Poř.Kat.Skóre
[bodů]
Přezdívka / jménoSprávně odpovědi
1. kolo2. kolo3. kolo
1.A140Patrik af?, Brno202020
2.A140Frantiek Ko?ar, Lubn u Poli?ky202020
3.A136Boris Mi?nek, Brno162020
4.A131Boena Filipov, Praha 4191819
5.A131Ani?ka Hankov, eraviny 43192018
6.A130Klra Kocinov, Ostrava-Poruba201918
7.A129Ludmila Filipov, Praha 4191918
8.A124Luk Gregora, Praha 8-?imice181718
9.A124Ludmila Soukalov, Chrudim 3201817
10.A119Marta N?mcov, Frdek-Mstek171717
11.A118Jan Soukal, Chrudim181617
12.A118Silvia Grla?kov, Brezno201915
13.A117Petra Fr?ov, Brno151319
14.A116Pavel Genzer, Zln201218
15.A115Gabriela Soukupov, Plze?171915
16.A114Sra Soukupov, Plze?181616
17.A111Vojt?ch Mo?uba, P?ibyslav91120
18.A111Dominik V?trovsk, Poli?ka171516
19.A108Dominik Rada, Brno181117
20.A108Luk Sourada, amberk181515
21.A104Veronika Vejlupkov, Brno161614
22.A103Vojt?ch Matras, Dv?r Krlov nad Labem171713
23.A103Jenda Zuchnicky, Ostrava-Vkovice171912
24.A102Tom vancara, Boskovice161514
25.A101Vt Botk, Litomyl151713
26.A100Klra plchalov, Old?i181314
27.A100Vclav V?trovsk, Poli?ka181513
28.A99Jan Pohl, Boskovice31616
29.A98Markta Doleelov, Moravsk Ostrava12320
30.A95Klrka Pavlicov, Hroznov Lhota191213
31.A95Jana Cahlov, Val. Klobouky191412
32.A95pagetka171711
33.A94kiki121115
34.A94kakost01914
35.A94Ku?e181213
36.A93kikizuch131413
37.A93Dagi171611
38.A90pionyr161312
39.A85Jirka151510
40.A82FMD121112
41.A80Zuk20811
42.A79druhy151210
43.A78kopecky81510
44.A77LuPa71311
Celkem v kategorii A 389 účastníků.
Kategorie B
Poř.Kat.Skóre
[bodů]
Přezdívka / jménoSprávně odpovědi
1. kolo2. kolo3. kolo
1.B140Petr Soukal, Chrudim 3202020
2.B136Markta Blechov, Mlad Boleslav201820
3.B136Lenka stkov, Lhenice201820
4.B136Kristina Plevov, Brno202019
5.B134Luk er, Brumov - Bylnice201919
6.B131Monika Fldrov, Lubn192018
7.B128Tom Strnad, Brumov-Bylnice201420
8.B125Zuzana Ryba?kov, Hav?ov151918
9.B124Vclav Kytner, Tinov161420
10.B124Vendula ?astn, Brno201220
11.B122Vojt?ch Kaska, ?esk Bud?jovice181419
12.B122Jan Grig, Frytk201518
13.B119Pavel Fr?a, Brno151817
14.B118Ond?ej Zapletal, Ostrava-Hrab?vka181517.5
15.B117Michaela t?tinov, Uhersk Ostroh171816
16.B116Andrea Palmov, Rokytnice nad Jizerou161418
17.B116Tereza Dufalov, Vlaim181517
18.B116Marie Ostr, Rozse? nad Kunttem181716
19.B115Hana Pavlkov, Frdek-Mstek151816
20.B113Lenka Mdrov, Plze?171218
21.B113Ond?ej Van?k, Horn Lide?171815
22.B113Klra Adamkov, P?erov172014
23.B111Marie Jeniov, jezd u Brna151417
24.B108Jan Novk, Nov ?e141715
25.B108Veronika Osohov, Frytk161615
26.B108Anna Musilov, Praha181714
27.B107Aneka Ostr, Rozse? nad Kunttem 26171316
28.B107Martin Vicin, ?esk Bud?jovice131715
29.B106Dominik Pustwka, Hav?ov-umbark161515
30.B106Luk Kol?ek, Hav?ov - umbark201514
31.B104Lenka Fialov, Skalice nad Svitavou161614
32.B104Tom Parkman, Kladno181514
33.B104Jana Markov, Drovice161813
34.B102Terezie Horkov, Pten161116
35.B101ligo171613
36.B98Doxxik20517
37.B98Rab?a161513
38.B97svoza151314
39.B97marynew191313
40.B97pjotr191512
41.B96Grta01815
42.B95Bra191412
43.B94maruska2181611
44.B93sakki151711
45.B91Ansek131512
46.B90vlastousek121512
47.B90katka181411
48.B90Any201510
Celkem v kategorii B 370 účastníků.
Kategorie C
Poř.Kat.Skóre
[bodů]
Přezdívka / jménoSprávně odpovědi
1. kolo2. kolo3. kolo
1.C140Jarmila Strakov, Zbraslav u Brna202020
2.C140Martin Kuela, Slavi?n202020
3.C139Hana Prokopov, Ku?im192020
4.C139Blanka Ledvinkov, Studenec 348192020
5.C138Jarda R?i?ka, Sebranice201920
6.C138Ji? Machlek, Holeov201920
7.C138Jana ?ehulkov, Brno201920
8.C136Pavel Schrtter, Praha 8181920
9.C136Ji?ina Forbelsk, Prost?jov201820
10.C136Frantiek Jele?ek, Jarom??ice nad Rokytnou202019
11.C135Veronika Sa?kov, Lipnk nad Be?vou192019
12.C135Michaela Lnkov, Rje?ko192019
13.C134Terezie Nokov, Lipnk nad Be?vou201919
14.C133Marie Hovorkov, Plan nad Lunic191720
15.C133Veronika Olovcov, Jlov u Prahy191720
16.C133Blanka Vicenov, Praha 1191919
17.C132Jind?ich Vn?, Praha181919
18.C132Valr Dzvonik, Praha 8181919
19.C132Josef Pakandl, ?esk Bud?jovice181919
20.C132Jitka ebkov, Brno181919
21.C131Petr Pota, Pardubice191819
22.C130Jlius Kovcs, Brno181819
23.C130Jana andov, Zliv201918
24.C129Pavel Osoha, Frytk191918
25.C128Kate?ina Opatrn, Olomouc162018
26.C128Martin Fujdl, ?esk Bud?jovice181918
27.C128Nad?da indel?ov, Praha202017
28.C127Martina Kadlecov, Plze?191818
29.C127Veronika Jekov, Krnov192017
30.C127Magdalna ruba?ov, Brno192017
31.C126Markta Pohorsk, Lubn181818
32.C126Jakub vanda, Sebranice201917
33.C125Hanka Suilov, Brno191519
34.C124Pavel Ku?era, Zln201817
35.C123Pavla t?pnkov, Olany u Prost?jova191817
36.C123Jn Ambros, Brezno191817
37.C123Jana vecov, Plze?192016
38.C122Juraj Kol?k, Rab?ice181817
39.C120Lucie Radov, Dob?161618
40.C120Monika Mat?j?kov, Otrokovice181518
41.C118Citrnek181617
42.C118Rezi181617
43.C118arty?ok201716
44.C114Srnka181616
45.C113skrickaj171616
46.C113Slvek191715
47.C112Vera181516
48.C111domini?ka131517
Celkem v kategorii C 299 účastníků.
Kategorie D
Poř.Kat.Skóre
[bodů]
Přezdívka / jménoSprávně odpovědi
1. kolo2. kolo3. kolo
1.D140kulich202020
2.D140Babi?ka202020
3.D140Domcos202020
4.D140klokan202020
5.D137trochtenka191920
6.D136fxb202019
7.D136Gba202019
8.D134Jan Bosco181820
9.D134andulka201919
10.D133HarryM191919
11.D128radekgo201818
Celkem v kategorii D 229 účastníků.

Sponzor webových stránek: firma SELF Servis