www.janbosko.cz - 80 let s Donem Boskem - 80 let přítomnosti salesiánů u nás

Pořadí soutěžících a skóre po všech internetových kolech

Při shodném celkovém počtu bodů rozhoduje mezi soutěžícími vyšší počet správných odpovědí ve třetím kole. Při shodě ve třetím kole se přihlíží k počtu správných odpovědí ve druhém kole. Při shodě počtu správných odpovědí ve všech kolech se určuje pořadí náhodně losováním. V každé kategorii je uveden jen začátek tabulky. Stav skóre je uzavřen po vyřízení všech připomínek 6. 5. 2007 v 21 hod.
Legenda:  účastník finále ,  účastník finále, který potvrdil ,  náhradník  (po uzavření listiny se nerozlišuje),  odstoupil 

Kategorie A
Poř.Kat.Skóre
[bodů]
Přezdívka / jménoSprávně odpovědi
1. kolo2. kolo3. kolo
1.A140Patrik Šafář, Brno202020
2.A140František Košňar, Lubná u Poličky202020
3.A136Boris Mičánek, Brno162020
4.A131Božena Filipová, Praha 4191819
5.A131Anička Hanáková, Žeraviny 43192018
6.A130Klára Kociánová, Ostrava-Poruba201918
7.A129Ludmila Filipová, Praha 4191918
8.A124Lukáš Gregora, Praha 8-Čimice181718
9.A124Ludmila Soukalová, Chrudim 3201817
10.A119Marta Němcová, Frýdek-Místek171717
11.A118Jan Soukal, Chrudim181617
12.A118Silvia Grlačková, Brezno201915
13.A117Petra Fráňová, Brno151319
14.A116Pavel Genzer, Zlín201218
15.A115Gabriela Soukupová, Plzeň171915
16.A114Sára Soukupová, Plzeň181616
17.A111Vojtěch Močuba, Přibyslav91120
18.A111Dominik Větrovský, Polička171516
19.A108Dominik Rada, Brno181117
20.A108Lukáš Sourada, Žamberk181515
21.A104Veronika Vejlupková, Brno161614
22.A103Vojtěch Matras, Dvůr Králové nad Labem171713
23.A103Jenda Zuchnicky, Ostrava-Výškovice171912
24.A102Tomáš Švancara, Boskovice161514
25.A101Vít Boštík, Litomyšl151713
26.A100Klára Šplíchalová, Oldřiš181314
27.A100Václav Větrovský, Polička181513
28.A99Jan Pohl, Boskovice31616
29.A98Markéta Doleželová, Moravská Ostrava12320
30.A95Klárka Pavlicová, Hroznová Lhota191213
31.A95Jana Cahlová, Val. Klobouky191412
32.A95špagetka171711
33.A94kiki121115
34.A94kakost01914
35.A94Kuře181213
36.A93kikizuch131413
37.A93Dagi171611
38.A90pionyr161312
39.A85Jirka151510
40.A82FMD121112
41.A80Zuk20811
42.A79druhy151210
43.A78kopecky81510
44.A77LuPa71311
Celkem v kategorii A 389 účastníků.
Kategorie B
Poř.Kat.Skóre
[bodů]
Přezdívka / jménoSprávně odpovědi
1. kolo2. kolo3. kolo
1.B140Petr Soukal, Chrudim 3202020
2.B136Markéta Blechová, Mladá Boleslav201820
3.B136Lenka Šístková, Lhenice201820
4.B136Kristina Plevová, Brno202019
5.B134Lukáš Šerý, Brumov - Bylnice201919
6.B131Monika Flídrová, Lubná192018
7.B128Tomáš Strnad, Brumov-Bylnice201420
8.B125Zuzana Rybaříková, Havířov151918
9.B124Václav Kytner, Tišnov161420
10.B124Vendula Šťastná, Brno201220
11.B122Vojtěch Kaska, České Budějovice181419
12.B122Jan Görig, Fryšták201518
13.B119Pavel Fráňa, Brno151817
14.B118Ondřej Zapletal, Ostrava-Hrabůvka181517.5
15.B117Michaela Štětinová, Uherský Ostroh171816
16.B116Andrea Palmová, Rokytnice nad Jizerou161418
17.B116Tereza Dufalová, Vlašim181517
18.B116Marie Ostrá, Rozseč nad Kunštátem181716
19.B115Hana Pavlíková, Frýdek-Místek151816
20.B113Lenka Mádrová, Plzeň171218
21.B113Ondřej Vaněk, Horní Lideč171815
22.B113Klára Adamíková, Přerov172014
23.B111Marie Jenišová, Újezd u Brna151417
24.B108Jan Novák, Nová Říše141715
25.B108Veronika Osohová, Fryšták161615
26.B108Anna Musilová, Praha181714
27.B107Anežka Ostrá, Rozseč nad Kunštátem 26171316
28.B107Martin Vicián, České Budějovice131715
29.B106Dominik Pustówka, Havířov-Šumbark161515
30.B106Lukáš Koláček, Havířov - Šumbark201514
31.B104Lenka Fialová, Skalice nad Svitavou161614
32.B104Tomáš Parkman, Kladno181514
33.B104Jana Marková, Držovice161813
34.B102Terezie Horáková, Ptení161116
35.B101ligo171613
36.B98Doxxik20517
37.B98Rabča161513
38.B97svoza151314
39.B97marynew191313
40.B97pjotr191512
41.B96Gréta01815
42.B95Bára191412
43.B94maruska2181611
44.B93sakki151711
45.B91Anýsek131512
46.B90vlastousek121512
47.B90katka181411
48.B90Any201510
Celkem v kategorii B 370 účastníků.
Kategorie C
Poř.Kat.Skóre
[bodů]
Přezdívka / jménoSprávně odpovědi
1. kolo2. kolo3. kolo
1.C140Jarmila Strašáková, Zbraslav u Brna202020
2.C140Martin Kužela, Slavičín202020
3.C139Hana Prokopová, Kuřim192020
4.C139Blanka Ledvinková, Studenec 348192020
5.C138Jarda Růžička, Sebranice201920
6.C138Jiří Machálek, Holešov201920
7.C138Jana Řehulková, Brno201920
8.C136Pavel Schrötter, Praha 8181920
9.C136Jiřina Forbelská, Prostějov201820
10.C136František Jeleček, Jaroměřice nad Rokytnou202019
11.C135Veronika Saňková, Lipník nad Bečvou192019
12.C135Michaela Láníková, Ráječko192019
13.C134Terezie Nožková, Lipník nad Bečvou201919
14.C133Marie Hovorková, Planá nad Lužnicí191720
15.C133Veronika Olšovcová, Jílové u Prahy191720
16.C133Blanka Vicenová, Praha 1191919
17.C132Jindřich Váně, Praha181919
18.C132Valér Dzvonik, Praha 8181919
19.C132Josef Pakandl, České Budějovice181919
20.C132Jitka Šebková, Brno181919
21.C131Petr Pošta, Pardubice191819
22.C130Július Kovács, Brno181819
23.C130Jana Šandová, Zliv201918
24.C129Pavel Osoha, Fryšták191918
25.C128Kateřina Opatrná, Olomouc162018
26.C128Martin Fujdl, České Budějovice181918
27.C128Naděžda Šindelářová, Praha202017
28.C127Martina Kadlecová, Plzeň191818
29.C127Veronika Ježková, Krnov192017
30.C127Magdaléna Šrubařová, Brno192017
31.C126Markéta Pohorská, Lubná181818
32.C126Jakub Švanda, Sebranice201917
33.C125Hanka Sušilová, Brno191519
34.C124Pavel Kučera, Zlín201817
35.C123Pavla Štěpánková, Olšany u Prostějova191817
36.C123Ján Ambros, Brezno191817
37.C123Jana Švecová, Plzeň192016
38.C122Juraj Kolčák, Rabčice181817
39.C120Lucie Radová, Dobříš161618
40.C120Monika Matějíčková, Otrokovice181518
41.C118Citrónek181617
42.C118Rezi181617
43.C118artyčok201716
44.C114Srnka181616
45.C113skrickaj171616
46.C113Slávek191715
47.C112Vera181516
48.C111dominička131517
Celkem v kategorii C 299 účastníků.
Kategorie D
Poř.Kat.Skóre
[bodů]
Přezdívka / jménoSprávně odpovědi
1. kolo2. kolo3. kolo
1.D140kulich202020
2.D140Babička202020
3.D140Domcos202020
4.D140klokan202020
5.D137trochtenka191920
6.D136fxb202019
7.D136Gába202019
8.D134Jan Bosco181820
9.D134andulka201919
10.D133HarryM191919
11.D128radekgo201818
Celkem v kategorii D 229 účastníků.

Sponzor webových stránek: firma SELF Servis